Wyciskacze do cytrusów

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

  • 30 dniowe prawo do zwrotu
  • Infolinia 7 dni w tygodniu
  • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
  • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Wyciskacze do cytrusów

Wyciskacze do cytrusów takich marek jak Fiskars, Oxo i Lekue. Wygodne w użyciu i łatwe do utrzymania w czystości. Szeroki wybór, tania i szybka wysyłka. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wyciskacze do cytryn i grapefruit znajdą zastosowanie w kazdej kuchni.

Wyciskacze do cytrusów Jest 5 produktów.

  • Spray do cytrusów zamieni każdy owoc w pojemnik wypełniony świeżym sokiem, zawsze gotowy do użycia. Wystarczy ściąć wierzch owocu i wkręcić w miąższ końcówkę przypominającą gwint. Sok wypełnia filtr przez otwory w końcówkę, skąd pobiera go spray. Silikonowy pierścień zapobiega wydostawaniu się soku na zewnątrz.

  • Wyciskarka do cytrusów z tworzywa sztucznego bardzo łatwa i wygodna w użyciu dostępna w wyjątkowym kolorze biało-pomarańczowym. Wyciskacz do cytrusów to niezbędne wyposażenia każdej kuchni gdyż świeżo wyciskane owoce są najzdrowsze i najsmaczniejsze. Wysoka jakość wykonania produktu gwarantuje długą żywotność.

  • Wyciskacz do cytrusów marki Cuisipro o ergonomicznym, wygodnym kącie nachylenia jest gwarancją łatwego obrotu owoców dla maksymalnej ekstrakcji soku. Urządzenie bez problemu wyciśnie sok z pomarańczy, grapefruit - dzięki dużej stożkowej nakładce oraz cytryn i limonek - dzięki małej stożkowej nakładce.

  • Ręczny, dwustronny wyciskacz do grejpfrutów, pomarańczy, cytryn i limonek. Produkt wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zapakowany w pudełko prezentowe. Wyciskacz można umieścić bezpośrednio na krawędzi szklanki lub shakera do koktajli firmy Nuance. Dzięki wewnętrznym kanalikom sok ścieka do naczynia, a pestki pozostają w wyciskaczu.

  • Wyciskarka do cytrusów marki Moha to doskonały sposób na świeżo wyciśnięty sok z owoców cytrusowych. Wykonany z wysokiej jakosci materiałów takich jak stal nierdzewna i tworzywa sztuczne SAN dzięki czemu służyć będzie przez długi czas. Dzięki temu, że wyciskacz został wyposażony w 2 nakładki

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Facebook