Akcesoria do wina, koktajli, szampana

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

  • 30 dniowe prawo do zwrotu
  • Infolinia 7 dni w tygodniu
  • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
  • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Akcesoria do wina, koktajli, szampana

Korki próżniowe do wina, korkociagi, nalewaki, coolery oraz wiele wiele innych akcesoriów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Akcesoria oferowane przez sklep ArtCook nie tylko ułatwią i usprawnią przygotowywanie drinków oraz serwowanie win i szampanów ale również elegancko prezentują się w salonie i kuchni. Akc...

Korki próżniowe do wina, korkociagi, nalewaki, coolery oraz wiele wiele innych akcesoriów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Akcesoria oferowane przez sklep ArtCook nie tylko ułatwią i usprawnią przygotowywanie drinków oraz serwowanie win i szampanów ale również elegancko prezentują się w salonie i kuchni. Akcesoria do win są perfekcyjnie wykończone dzięki służą również jako element dekoracyjny.

Więcej

Akcesoria do wina, koktajli, szampana Jest 4 produktów.

  • Lejek do warstw marki Vacu Vin wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i gumy pozwoli na przygotowanie pięknych i widowiskowych koktajli oraz drinków podczas domowych imprez. Lejek został tak skonstruowany aby spowolnić spływanie płynu tworzącego warstwę, dzięki czemu łagodnie osiada on na płynie już znajdujacym się w szklance lub kieliszku.

  • Miarki - mieszadełka do koktajli marki Vacu Vin zostały opracowane w celu ułatwienia przygotowywania koktajli bezpośrednio w szklance. Mieszadełka mają oznaczenia receptury, które umożliwią przygotowanie jednego z sześciu popularnych drinków (Tom Collins, Se Breezer, Screw Driver, Tequilla Sunrise, Bloody Mary czy Cuba Libre).

  • Elegancki, stylowy schładzacz, który pozwoli na szybkie schłodzenie butelki szampana lub wina musującego - wystarczy jedynie 5 minut i odpowiednio niska temperatura utrzymuje się przez wiele godzin - bez lodu. Kubełek wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Do kubełka dołączony jest kołnierz z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze...

  • Shaker do drinków Party Time wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ma on wygodną pokrywkę, która posiada specjalne sitko do zatrzymywania lodu i innych składników, które nie powinny znaleźć się w drinku. Na wewnętrznej ściance stalowego pojemnika znajduje się miarka (zaczynając od 100ml), która ułatwia odmierzanie składników.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Facebook