Foremki do lodów

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

  • 30 dniowe prawo do zwrotu
  • Infolinia 7 dni w tygodniu
  • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
  • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Foremki do lodów

Łatwe do utrzymania w czystości, nie zajmujące dużo miejsca, poręczne foremki do kostek lodu oraz foremki do lodów owocowych i sorbetów. W ofercie sklepu znajdują się foremki takich marek jak Oxo, Lekue i Tala.

Foremki do lodów Jest 6 produktów.

  • Foremka do przygotowywania kostek lodu marki Oxo z kolekcji Good Grips. Wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze biało-błękitnym o wymiarach 13x33x5cm [szer. dł. wys]. Dzięki unikatowej, opatentowanej pokrywce z foremki można łatwo i szybko wyjąć tyle kostek, ile potrzeba bez wysypywania reszty.

  • Zestaw sześciu foremek marki Tala w kształcie parasolek doskonale nadających się do lodów, sorbetów oraz wielu innych mrożnych deserów. Do foremki można wlać soki, jogurt, smoothie i przeciery oraz dodać świeże owoce. Komplet wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zapakowany w kolorowe pudełko kartonowe.

  • Zestaw sześciu foremek marki Tala w kształcie rakiet doskonale nadających się do lodów, sorbetów oraz wielu innych mrożnych deserów. Do foremki można wlać soki, jogurt, smoothie i przeciery oraz dodać świeże owoce. Komplet wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zapakowany w kolorowe pudełko kartonowe. Rozłożony na części zestaw jest...

  • Innowacyjna foremka do lodu Non-Spill pozwala na przygotowywanie kostek lodu bez długotrwałego "wietrzenia" zamrażarki, manewrowania mrożonkami i poszukiwania wolnego kawałka poziomej powierzchni - foremkę Non-Spill można ułożyć pod dowolnym kątek. Silikonowa pokrywka, miękka i miła w dotyku tworzy szczelne zamknięcie, zatrzymuąc tym samym wodę na swoim...

  • Oryginalna i designerska foremka do lodu w kształcie plastra miodu. Kostki lodu mają idealny kształt sześcianów. W każdej porcji można przed zamrożeniem umieścić niepowtarzalną kompozycję ozdób i smaków (np. listki mięty, drobne owoce lub ich kawałki, skórki owoców cytrusowych, ziarenka kawy). Do produktu dołączono przepisy na pyszne koktajle.

  • Elegancki, perfekcyjnie wykończony pojemnik i foremka do lodu w jednym. Pojemnik może pomieścić nawet 132 kostki. Wykonany z silikonu platinum oraz tworzywa sztucznego. Naczynie zostało skonstruowane tak, by jednocześnie przechowywało zamrożone kostki i mroziło kolejne.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Facebook