Kategorie

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

 • 30 dniowe prawo do zwrotu
 • Infolinia 7 dni w tygodniu
 • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
 • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Lista produktów producenta: Mastrad

Mastrad - firma a powstała w 1994 roku we Francji a jej celem od samego początku istnienia było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych. Produkty  tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie. Jedną z najważniejszych cech produktów marki Mastrad jest wysoka jakość wykonania i doskonałe wykończenie. Szeroki wybór akcesoriów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Mastrad - firma a powstała w 1994 roku we Francji a jej celem od samego początku istnienia było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych. Produkty  tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie. Jedną z najważniejszych cech produktów marki Mastrad jest wysoka jakość wykonania i doskonałe wykończenie. Szeroki wybór akcesoriów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej
na stronę
 • Silikonowo-metalowe sitko w formie klipsu marki Mastrad do parzenia herbaty liściastej. Sitko pozwala swobodnie krążyć gorącej wodzie, co powoduje że napar może rozwijać swój smak i aromat. Naciskając silikonową część można wycisnąć liście herbaty do ostatniej kropelki. Można również na niej odłożyć sitko, tak aby nie pochlapać stołu.

 • Zestaw 4 pojemników w kształcie: główki czosnku, cytryny, pomidora i cebuli. Pojemniki pozwalają zachować świeżość różnego rodzaju napoczętych warzyw i owoców. Szczelne i doskonale dopasowane pokrywki zabezpieczają zawartość przed utlenianiem i obcymi zapachami.

 • Wyprodukowane we Francji stalowe mydło Deos marki Mastrad do usuwania nieprzyjemnych, uporczywych i długo utrzymujących się zapachów z dłoni przyda się w każdej kuchni. Mydło ma kształt łzy, a na węższym końcu umieszczona została wpecjalna wypustka do czyszczenia paznokci.

 • Innowacyjne, oryginalne rozwiązanie do przechowywania cebuli - wygodna torba z bawełny i lnu, która gwarantuje dopływ powietrza, a jednocześnie chroni cebulę przed kiełkowaniem i światłem. Ładny, estetyczny i stanowiący ozdobę kuchni worek ma formę tuby z troczkiem - posiadają one blokadę.

 • Innowacyjne, oryginalne rozwiązanie do przechowywania ziemniaków - wygodna torba z bawełny i lnu, która gwarantuje dopływ powietrza, a jednocześnie chroni ziemniaki przed kiełkowaniem i światłem. Ładny, estetyczny i stanowiący ozdobę kuchni worek ma formę tuby z troczkiem - posiadają one blokadę.

 • Prostokątna forma marki Mastrad do wypieku 4 mini babeczek. Forma wykonana została z wysokiej jakości silikonu Premium, wytrzymałego na niskie i wysokie temperatury (od -40stopni Celsjusza do +220stopni Celsjusza). Dzięki unikalnym właściwościom silikonu domowe babeczki pieką się perfekcyjnie

 • Prostokątna forma marki Mastrad do wypieku 4 babeczek z dziurką. Forma wykonana została z wysokiej jakości silikonu Premium, który wytrzymały jest na niskie i wysokie temperatury (od -40stopni Celsjusza do +220stopni Celsjusza). Dzięki unikalnym właściwościom silikonu domowe babeczki pieką się perfekcyjnie, nie przywierają do dna i brzegów co gwarantuje...

 • Bezpieczna, silikonowa rękawica kuchenna z bawełnianą wkładką marki Mastrad to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Silikon, z którego wykonana została rękawica, jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale chroni dłoń przed oparzeniem. Dodatkowo bawełniana wkładka izoluje przed gorącem.

 • Okrągła, silikonowa forma o średnicy około 24cm marki Mastrad do wypieku domowych ciast. Forma wykonana została z wysokiej jakości silikonu Premium, wytrzymałego na niskie i wysokie temperatury (od -40stopni Celsjusza do +220stopni Celsjusza). Dzięki unikalnym właściwościom silikonu, ciasta nie przywierają do dna i brzegów

 • Prostokątna forma do domowego wypieku 6 sztuk mini brioszek o średnicy 7,7cm marki Mastrad wykonana została z wysokiej jakości silikonu Premium, który wytrzymały jest na niskie jak i na wysokie temperatury (od -40 do 220stopni Celsjusza) Dzięki unikalnym właściwościom silikonu domowe słodkości pieką się perfekcyjnie, nie przywierają do dna i brzegów co...

 • Kwadratowa forma o wymiarach 23x23x5cm do wypieku domowych słodkości marki Mastrad wykonana z wysokiej jakości silikonu Premium, który wytrzymały jest na niskie jak i na wysokie temperatury (od -40stopni Celsjusza do +220stopni Celsjusza). Dzięki unikalnym właściwościom silikonu domowe słodkości pieką się perfekcyjnie, nie przywierają do dna i brzegów co...

 • Innowacyjne, oryginalne rozwiązanie do przechowywania pieczywa - wygodny worek z bawełny i lnu, która przedłuża świeżość pieczywa. Może on również służyć nie tylko do użytku domowego, ale również jako torba na zakupy. W torbie znajdują się specjalne kieszenie oraz jedna kieszonka zapinana na zamek do której można włożyć monety potrzebne na zakupy.

Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Facebook