Garnki ze stali nierdzewnej

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

 • 30 dniowe prawo do zwrotu
 • Infolinia 7 dni w tygodniu
 • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
 • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Garnki ze stali nierdzewnej

Garnki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To uniwersalne oraz bardzo wytrzymałe naczynia dosonale nadające się do codziennego używania.

Garnki ze stali nierdzewnej Jest 28 produktów.

na stronę
 • Rondel 1,5l z pokrywką został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wewnątrz znajduje się szczotkowana stal nierdzewna, dzięki której szybciej się nagrzewa, co znacznie przyspiesza i ułatwia gotowanie. Wewnątrz znajduje się podziałka ułatwiająca odmierzanie wody potrzebnej do przygotowania dania

 • Garnek do gotowania na parze o pojemnosci 4,5l i średnicy 24cm marki Odelo składa się z 4 elementów. Całość wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. W komplecie znajduje się szklana pokrywka z otworem odprowadzającym nadmiar pary. Naczynie posiada ergonomiczne, stalowe uchwyty które nie nagrzewają się

 • Garnek do gotowania na parze o pojemnosci 3l i średnicy 22cm marki Odelo składa się z 5 elementów. Całość wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. W komplecie znajduje się szklana pokrywka z otworem odprowadzającym nadmiar pary. Naczynie posiada ergonomiczne, stalowe uchwyty które nie nagrzewają się.

 • Garnek z pokrywką o pojemności 2l wykonany ze stali nierdzewnej o matowym wykończeniu. Dno o konstrukcji warstwowej - sandwich. Ergonomiczne uchwyty są gwarancją wygodnego użytkowania. Doskonale nadaje się do wszystkich typów kuchenek (indukcyjnych!, gazowych, elektrycznych, itp). W zestawie znajduje się pokrywka.

 • Garnek do gotowania na parze o pojemnosci 4,5l i średnicy 24cm marki Odelo składa się z 5 elementów. Całość wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. W komplecie znajduje się szklana pokrywka z otworem odprowadzającym nadmiar pary. Naczynie posiada ergonomiczne, stalowe uchwyty które nie nagrzewają się.

 • Idealny do podgrzewania mleka, zupy czy sosów litrowy rondel o średnicy 14cm marki Brabantia z kolekcji Vision ma pękaty kształt, który ułatwia mieszanie i nabieranie przyrządzanych potraw. Garnek wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozję i odbarwienia. Nie wchodzi w reakcje z kwasowymi składnikami spożywczymi.

 • Elegancki, poręczny i praktyczny garnek marki Fiskars z kolekcji Functional Form o pojemności 3l wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 to połączenie funkcjonalnosci i eleganckiego wyglądu, który doskonale pasuje do kuchni klasycznej jak i nowoczesnej. Dno naczynia równomiernie rozprowadza ciepło i szybko się nagrzewa. Garnek posiada...

 • 1 Review(s)

  Garnek z pokrywką o pojemności 5l wykonany ze stali nierdzewnej o matowym wykończeniu. Dno o konstrukcji warstwowej - sandwich. Ergonomiczne uchwyty są gwarancją wygodnego użytkowania. Doskonale nadaje się do wszystkich typów kuchenek (indukcyjnych!, gazowych, elektrycznych, itp). W zestawie znajduje się pokrywka.

 • Elegancki, poręczny i praktyczny garnek marki Fiskars z kolekcji Functional Form o pojemności 5l wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 to połączenie funkcjonalnosci i eleganckiego wyglądu, który doskonale pasuje do kuchni klasycznej jak i nowoczesnej. Dno naczynia równomiernie rozprowadza ciepło i szybko się nagrzewa.  

 • Emaliowany garnek o średnicy 18cm World Of Flavours do gotowania i podawania małż. Elegancki wygląd naczynia sprawia, że można je postawić na stole wraz z przygotowanymi małżami. Garnka można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym także na kuchenkach indukcyjnych. Pokrywka naczynia po podaniu dania na stół, moe służyć jako  naczynie na puste muszle.

 • Garnek z pokrywką o pojemności 7l wykonany ze stali nierdzewnej o matowym wykończeniu. Dno o konstrukcji warstwowej - sandwich. Ergonomiczne uchwyty są gwarancją wygodnego użytkowania. Doskonale nadaje się do wszystkich typów kuchenek (indukcyjnych!, gazowych, elektrycznych, itp). W zestawie znajduje się pokrywka.

 • Idealny do podgrzewania mleka, zupy czy przygotowywania sosów rondel o średnicy 16cm i pojemności 1,6l marki Brabantia z kolekcji Vision ma pękaty kształt, który ułatwia mieszanie i nabieranie przyrządzanych potraw. Garnek wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozję i odbarwienia. Nie wchodzi w reakcje z kwasowymi składnikami...

Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów

Facebook