Formy do babki

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

 • 30 dniowe prawo do zwrotu
 • Infolinia 7 dni w tygodniu
 • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
 • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Formy do babki

Formy do babki z kominem oraz bez komina. Formy silikonowe oraz stali nierdzewnej. Wykonane z wysokiej jakości materiałów dzięki którym ciasto łatwo się wyjmuje.

Formy do babki Jest 9 produktów.

 • Solidna i trwała forma do babki z kominem Easy Baking marki Birkmann wykonana została z jednego kawałka  wysokiej jakości stali węglowej. Pokryta została nieprzywieraną warstwą marki Whitford, która znacząco ułatwia wyciąganie wypieków oraz czyszczenie formy po zakończeniu pieczenia. Geometryczny wzór formy jest wyjątkowy i doskonale udekoruje wypiek na...

 • Solidna i trwała tortownica o średnicy 26cm Easy Baking marki Birkmann wykonana została z jednego kawałka  wysokiej jakości stali węglowej. Pokryta została nieprzywieraną warstwą marki Whitford, która znacząco ułatwia wyciąganie wypieków oraz czyszczenie formy po zakończeniu pieczenia.

 • Forma z kominem do babki La Conditoria o średnicy 24cm pokryta powłoką silikonową firmy Birkmann. Formy La Conditoria są pokryte powłoką silikonową, podczas gdy większość form z antyprzywieralną powłoką jest wykańczana polimerem PTFE. Jakość form La Conditoria wynika z grubości stali (od 0,6 do 0,8 mm). Ciasto nie przywiera do formy, a jego wyjmowanie nie...

 • Solidna i trwała tortownica o średnicy 28cm Easy Baking marki Birkmann wykonana została z jednego kawałka  wysokiej jakości stali węglowej. Pokryta została nieprzywieraną warstwą marki Whitford, która znacząco ułatwia wyciąganie wypieków oraz czyszczenie formy po zakończeniu pieczenia.

 • Forma Angel Food do pieczenia biszkoptowej babki na białkach, o puszystym białym cieście marki Nordic Ware. Forma wykonana została z wysokiej jakości aluminium – doskonałego przewodnika ciepła, to gwarancja równomiernego pieczenia z doskonałym efektem. Wyposażona ona została w wystające nóżki i wyjmowane dno.

 • 1 Review(s)

  Ciężka, solidna forma do babki Kugelhopf o pojemności 2,36l marki Nordic Ware. Forma wykonana została z najlepszego przewodnika ciepła czyli kutego aluminium, którego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie. Nieprzywieralna powłoka ułatwia wyjmowanie wypieku i czyszczenie formy. Perfekcyjne wykonanie i wykończenie to gwarancja doskonałego...

 • Ciężka, solidna forma do babki Squared o pojemności 2,36l marki Nordic Ware. Forma wykonana została z najlepszego przewodnika ciepła czyli kutego aluminium, którego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie. Nieprzywieralna powłoka ułatwia wyjmowanie wypieku i czyszczenie formy.

 • 1 Review(s)

  Niezwykła, solidna forma do wypieku sześciu plisowanych babeczek – znane i popularne kształty formy Heritage Nordic Ware – w wersji mini. Forma wykonana została z najlepszego przewodnika ciepła czyli kutego aluminium, którego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie i z doskonałym efektem.

 • Ciężka, solidna forma do babki Elegant z zaokrąglonym, symetrycznym wzorem, który nadaje niepowtarzalnego uroku to forma, która musi znaleźć się w Twojej kolekcji.  Forma o pojemności 2,36l wykonana została z najlepszego przewodnika ciepła czyli kutego aluminium, którego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Facebook