Otwieracze, korkociągi

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

 • 30 dniowe prawo do zwrotu
 • Infolinia 7 dni w tygodniu
 • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
 • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Otwieracze, korkociągi

Niezbędne w każdej kuchni korkociągi i otwieracze do puszek i butelek. Sklep oferujący markę Fiskars oraz Vacu Vin. Wysokiej jakości produkty o oryginalnym wyglądzie, nie wymagające dużo siły przy używaniu.

Otwieracze, korkociągi Jest 16 produktów.

na stronę
 • Perfekcyjnie wykończony, poręczny otwieracz do butelek marki Oxo z kolekcji Good Grips. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej i polipropylenu. Małe rozmiary (4,5x8,9x0,6cm [szer. dł. wys.]). sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży lub na pikniku.

 • Elegancki, stylowy i praktyczny otwieracz do puszek i konserw marki Odelo o całkowitej długości 17cm. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która pokryta została czarnym niklem. Otwieracz posiada ergonomiczną rączkę pokrytką antypoślizgową gumą dzięki czemu pewnie leży w dłoni. Łatwy do utrzymania w czystości.

 • 1 Review(s)

  Elegancki i funkcjonalny korkociąg skrzydełkowy do łatwego i bezpiecznego otwierania butelek. Niezwykle przydatny element wyposażenia każdej kuchni. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych co gwarantuje długą żywotność. W górnej części znajduje się otwieracz do butelek. Oryginalne produkty marki Fiskars to najwyższa jakość oraz...

 • Wygodny w użyciu i bardzo praktyczny otwieracz do słoików marki Oxo. Dostosowany do pokrywek o różnej wielkości. Wykonany ze stali nierdzewnej uchwyt mocno i pewnie chwyta pokrywkę. Antypoślizgowa rękojeść z dodatkiem kauczuku wygodnie układa się i pewnie leży w dłoni, nawet mokrej.

 • Klasyczny korkociąg kelnerski wykonany z wysokiej jakości metalu i tworzywa sztucznego używany jest w restauracjach gdzie podaje się dobre wino. Jego działanie oparte jest na mechanizmie umieszczonym w zawiasie, co pozwala odkorkować butelkę szybko i bez użycia dużego wysiłku.

 • Otwieracz do słoików marki Tomorrow's Kitchen ułatwi odkręcanie słoików, nawet osobom, które nie mają zbyt dużo siły w rękach, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego otwieracz działa na zasadzie dźwigni. Dłuższy, ząbkowany koniec należy położyć na pokrywce, a krótszy...

 • Otwieracz do butelek Twist marki Moha to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym kłopot sprawiają zakrętki na butelkach. Urządzenie marki Moha pomoże w otwarciu opornych zakrętek lub wyjęciu korka z butelki szampana. Otwieracz ma długie, wygodne, wyprofilowane rączki, dzięki którym w otwieranie wkładana jest o wiele większa siła niż przy użyciu...

 • Otwieracz do puszek Seguro marki Moha wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, stali i tworzywa sztucznego ABS. Urządzenie wyposażone zostało w opatentowany, w pełni bezpieczny mechanizm otwierający. Otwieracz posiada automatyczne mocowanie na brzegu puszki a elementem otwierającym jest radełko, które obraca się przy pomocy dużego, wygodnego...

 • Otwieracz do słoików marki Cuisipro, dzięki któremu odkręcanie słoików staje się łatwe jak nigdy dotąd. Ostre, ząbkowane ramiona wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej mocno chwytają pokrywkę a wygodna ergonomiczna rękojeść z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pewnie leży w dłoni. Kompaktowa forma urządzenia (aby zamknąć należy zacisnąć ramiona)

 • Otwieracz do słoików Easy Open wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego ABS. Doskonale sprawdzi się podczas odkręcania zakrętek o średnicy od 25mm do 102mm. Aby ułatwić korzystanie z otwieracza na tyle opakowania umieszczona została obrazkowa instrukcja obsługi.

 • Otwieracz Duo marki Moha doskonale nadaje się do otwieracznia puszek, puszek z kluczykiem oraz zakrętek słoików. Otwieracz ten do uniwersalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się i usprawni pracę w każdej kuchni. Otwieracz mocuje się automatycznie, kiedy jest obracane kółko mechanizmu. Wygodna rękojeść i korbka ułatwiają posługiwanie się otwieraczem.

 • Wygodny w użyciu, doskonale wykończony, zawsze gotowy do użycia niewielkich rozmiarów korkociąg marki Vacu Vin. Uzycie tego urządzenia choć podobne do zwykłego trybuszona, jest w istocie o wiele prostsze i wygodniejsze, a otwarcie butelki następuje szybciej i bez wysiłku.

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Facebook