Zmywaki, druciaki

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

 • 30 dniowe prawo do zwrotu
 • Infolinia 7 dni w tygodniu
 • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
 • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

Zmywaki, druciaki

Sklep oferujący zmywaki oraz druciaki. Dostępne marki to między innymi Paclan oraz Vileda. Najwyższa jakość w korzystnej cenie.  Niezbęde akcesoria w każdej kuchni.

Zmywaki, druciaki Jest 26 produktów.

na stronę
 • Najtrwalsza, chłonna, higieniczna i w 100% naturalna pucerka gąbkowa Vileda 2+1. Jedna ściereczka wchłania do 100ml wody i posiada jednorodną, trwałą powierzchnię. Ściereczka nie tłuszczy się po kilku użyciach. Zestaw składa się z 3 pucerek w kolorach: żółtym, niebieskim i różowym.

 • Zestaw dwóch wymiennych nakładek Non-Scratch firmy Oxo z kolekcji Good Grips do czyszczeia delikatnych powierzchni.Bez problemu przy jej pomocy zlikwidujemy uporczywe plamy, nie pozostawiając na powierzchni czyszczonego naczynia rys - doskonale nadaje się do naczyn z warstwą nieprzywieralną oraz do porcelany i szkła.

 • Szczotka marki Oxo z kolekcji Good Grips do czyszczenia  fug i wszelkich ciasnych, wąskich przestrzeni. Doskonale nadaje się czyszczenia ciasnych miejsc takich jak np. zakamarki kabin prysznicowych, prowadnice, baterie łazienkowe i kuchenne. Miękki i wygodny uchwyt antypoślizgowy amortyzuje wstrząsy podczas szorowania, dzięki czemu dłoń się nie męczy oraz...

 • Komplet dwóch wymiennych szczotek do druciaka Heavy Duty marki Oxo z kolekcji Good Grips. Czyścik doskonale nadaje się do czyszczenia powierzchni wytrzymałych na zarysowania, takich jak: żeliwo czy stal nierdzewna. Szorstwa powierzchnia czyszcząca szczotki doskonale radzi sobie z przypalonym tłuszczem i zaschniętymi resztkami jedzenia na żeliwnych...

 • Gąbka Non-Scratch marki Oxo z kolekcji Good Grips do czyszczenia delikatnych powierzchni. Bez problemu przy jej pomocy zlikwidujemy uporczywe plamy, nie pozostawiając na powierzchni czyszczonego naczynia rys - doskonale nadaje się do naczyn z warstwą nieprzywieralną oraz do porcelany i szkła. Czyścik posiada ergonomiczny, zaokrąglony uchwyt, powleczony...

 • Elastyczna i wygodna w użyciu szczotka do delikatnego mycia i porządnego szorowania butelek, karafek i dzbanków. Białe i miękkie włosie doskonale nadaje się do mycia butelek dla niemowląt, kieliszków i kryształowych wazonów, itp. Natomiast sztywne i niebieskie włosie idealnie wyczyści dno butelki lub karafki z osadów.

 • Zestaw dwóch wymiennych końcówek do dużej szczotki do mycia naczyń marki Oxo z kolekcji Good Grips. Łatwa wymiana końcówki możliwa jest dzięki unikatowej konstrukcji nakładki - niewielki zatrzask z elastycznego tworzywa sztucznego unosi ją i zsuwa ze szczotki. Trwałe, nylonowe włókno szczotki jest bezpieczne dla naczyń z powłoką nieprzywierającą.

 • Szczotka Oxo idealna do szorowania garnków, patelni, naczyń żaroodpornych. Nieodzowna pomoc w każdej kuchni to wytrzymała, nylonowa szczotka idealnie myje nawet bardzo brudne powierzchnie, usuwa tłuste i przyschnięte plamy a jednocześnie nie niszczy delikatnych powłok naczyń kuchennych typu "non-stick". Kolejną zaletą szczotki jest to, że wolno się...

 • 1 Review(s)

  Higieniczna, ergonomiczna i niezwykle funkcjonalna szczotka do mycia naczyń marki Nuance wykonana została z wysokiej jakosci tworzywa ABS i silikonu. Przyrząd pasuje do pojemnika na narzędzia kuchenne marki Nuance.

 • Szczotka - druciak Heavy Duty marki Oxo z kolekcji Good Grips. Czyścik doskonale nadaje się do czyszczenia powierzchni wytrzymałych na zarysowania, takich jak: żeliwo czy stal nierdzewna. Szorstwa powierzchnia czyszcząca szczotki doskonale radzi sobie z przypalonym tłuszczem i zaschniętymi resztkami jedzenia na żeliwnych garnkach i patelniach.

 • Uniwersalna szczotka do czyszczenia dużych powierzchni marki Oxo z kolekcji Good Grips bezproblemu usunie osad z mydła, doczyści blat w kuchni, ceramiczne powierzchnie w łazience czy parapet na balkonie. Wyprofilowany, bardzo wygodny uchwyt szczotki pokryty został antypoślizgowym kauczukiem. Został on zaprojektowany tak, aby chronić palce i kostki dłoni...

 • Zestaw dwóch wymiennych końcówek do małej szczotki do mycia naczyń marki Oxo z kolekcji Good Grips. Łatwa wymiana końcówki możliwa jest dzięki unikatowej konstrukcji nakładki - niewielki zatrzask z elastycznego tworzywa sztucznego unosi ją i zsuwa ze szczotki. Trwałe, nylonowe włókno szczotki jest bezpieczne dla naczyń z powłoką nieprzywierającą.

Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Facebook