Kategorie

Możesz nam zaufać

KUPUJ PEWNIE W ARTCOOK.PL

  • 14 dniowe prawo do zwrotu
  • Infolinia 7 dni w tygodniu
  • Wyłącznie nowe i oryginalne produkty z pełną gwarancją
  • Polska rodzinna firma z tradycjami i wykształceniem gastronomicznym HORECA

Producenci

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

Informujemy, że sklep ArtCook.pl prowadzi swoją działalność na terenie Polski, zgodnie ze wszelkimi wymogami prawnymi, skarbowymi oraz konsumenckimi.

 

Sklep nie przetwarza danych osobowych w celach innych niż sprzedaż lub rozsyłanie newsletterów produktowych przy zgodzie konsumenta. Ponadto, sklep nie udostępnia innym podmiotom danych osobowych swoich klientów, chyba, że w celu uzyskania jednorazowej opinii na temat jakości pracy sklepu – wyłącznie w celach kontrolowania stopnia zadowolenia swoich klientów.

 

 

Sklep przyjmuje transakcje płatnicze wyłącznie poprzez szyfrowany protokół SSL, gwarantowany przez bank BZ WBK

Sklep obsługuje przelewy błyskawiczne PRZELEWY24

 

Wszystkie dane, które pochodzą z formularzy wypełnionych przez Klientów (newsletter, zamówienia i inne) oraz wiadomości pocztowe e-mail przesyłane są przez szyfrowane połączenie SSL gwarantowane przez jedną z największych na świecie firm zabezpieczających komputery, serwery oraz strony www, producenta uznanego programu antywirusowego i antywłamaniowego - COMODO.

 

Oznacza to, że sklep Artcook.pl zabezpiecza wszystkie dane oraz korespondencję swoich Klientów zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.

 

Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep są zgodne z wymogami z prawnymi wymogami unijnymi oraz polskimi. Tym samym użytkowanie ich w kuchni do przyrządzania posiłków jest w pełni bezpieczne. 

 

Oferowane przez sklep produkty nabywane są z polskiej lub europejskiej oficjalnej dystrybucji uznanych marek. Sklep w pełni honoruje zwroty produktów oraz prawa konsumentów z tytułu reklamacji lub gwarancji.Facebook
X

Ta witryna używa plików cookies. Więcej na ten temat przeczytasz w naszej polityce prywatności.